ENGELLİ ASANSÖR SİSTEMLERİ

DIŞ MEKAN ENGELLİ ASANSÖRÜ

Üretimini yaptığımız engelli asansör sistemleri sonsuz vidalı, hidrolik ve kremayer tahrik sistemleri ile yatay engelli platform asansörleri ve dikey tip kapalı engelli platform asansörleri çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan farketmeksizin;  dış mekan engelli asansörü standartlarına uygun uçak erişim lifti Ada Pvag uyumu ile yat, gemi ve her türlü deniz taşıtlarında kullanabileceğiniz mükemmel asansörlerdir.

Hızlı ve kolay kurulum için modüler yapı ile tasarlanıp üretilen Engelli Asansörü sizin ve ailenizin yıllarca keyifle kullanacağı güzel bir asansördür. Türkiye’de sadece firmamızda bulunan sonsuz vida mili imalat hattı ile ürettiğimiz güvenli sonsuz vida teknolojisi ile sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz.

ALYA MERDİVEN ASANSÖRÜ

ALYA YATAY ENGELLİ PLATFORMU

Devas yıllardır engelli asansör sistemleri kapsamında, yüksek teknolojiye entegre olmuş uzman mühendis kadrosu ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak yıllık 3 .000 adetten fazla merdiven asansörü ile üretim faaliyetine devam etmektedir. Üretim montaj ve devreye alma aşamasından sonra ürünlerimizi yıllarca güven içerisinde kullanabilmeniz için yetkili servislerimiz ile bakım paketleri sunuyoruz.

  • Çift ray teknolojisi ile beslemesini raylar üzerinden alır.

  • 10 metre ve üzeri uygulamalarda kesintisiz bir hizmet sağlar.

  • -40 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransında çalışmaya uygundur.

  • Anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir.

DIŞ MEKAN ENGELLİ ASANSÖRÜ

SONSUZ VİDA MİLLİ BİNA DIŞINDAN ENGELLİ ASANSÖRÜ

Dikey tip kapalı engelli platformu standart ölçüleri 1600×1600 mm dış ölçü ve 1100*1400 mm dir. İstenildiğinde farklı yapı ve apartmanların fiziki durumlarına uygun özel ölçülerle de imalat yapılmaktadır. Tekerlekli sandalye ile kullanım için minimum ölçü 900×1250 mm, ayakta yada oturarak kullanabilmek için minimum ölçü 710×1000 mm üretilmektedir.

6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, Sonsuz Vidalı Kapalı Engelli Asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir. Türkiye’ de sadece firmamızda bulunan sonsuz vida imalat hattı ile ürettiğimiz güvenli sonsuz vida teknolojisi ile sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz. Sonsuz Vidalı Milli Asansör tahrikli dikey engelli platformu, kendinden destekli konstrüksiyon, hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panel kullanmayı mümkün kılan akıllı sistemler kullanılarak üretilmektedir.

DEVAS EV TİPİ ASANSÖR SİSTEMLERİ

HİDROLİK EV İÇİ ASANSÖR ÇÖZÜMLERİ

Ücretsiz keşif hizmetlerimiz ile başlayan tasarımlarımız ev ofis ve iş merkezleriniz için mükemmel asansörlere dönüşür. Kronik rahatsızlığı olan hasta veya merdiven inip çıkmakta zorlanan insanları güvenli bir şekilde yukarı ve aşağı indirip çıkarmaya ihtiyacınız varsa, Devas hidrolik engelli asansörü düşük enerji sarfiyatı bakım ve kurulum maliyetleri açısından en uygun çözümdür. Konforlu sessiz ve sarsıntısız bir sürüş için Alman malı Settima vidalı pompalar ve çift hızlı Blain hidrolik üniteler ile imal edilir.

Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile ister platform ister kabinli ev tipi villa asansörü modellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için evinizin dekorunu değiştirmeden, ısı kaybını önleyen sandviç panelleri şeffaf yada renkli cam kaplamaları ve kendi iç tasarımlarının mükemmel olmasını isteyen ortaklarımız için yüksek güvenlik komponentleri ile insanların kolay ve rahat kullanabileceği, yukarı ve aşağı dikey hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışıyoruz.

VİDA MİLLİ ASANSÖR    SONSUZ VİDALI ENGELLİ ASANSÖRÜ, İSTANBUL

DEVAS ENGELLİ ASANSÖR SİSTEMLERİ HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIR.

HİDROLİK EV ASANSÖRÜ   EV İÇİ ASANSÖR İZMİR, EV ASANSÖRÜ İSTANBUL

DEVAS Yetkili Servisleri geniş servis ağı sayesinde Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.

MERDİVEN ASANSÖRÜ

GELECEĞİN YAŞLI ASANSÖR SİSTEMLERİ

ENGELLİ MERDİVEN ASANSÖRÜ

100% YERLİ ÜRETİM

VİDA MİLLİ ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ

SONSUZ VİDALI KAPALI ENGELLİ PLATFORM ASANSÖR

KATLANABİLİR MERDİVEN ASANSÖRÜ

HIZLI TESLİM YATAY ENGELLİ PLATFORMU