GL400 ENGELLİ ASANSÖRÜ

SONSUZ VİDA MİLLİ KAPALI TİP ENGELLİ ASANSÖRÜ

GL400 WHEELCHAIR LIFT

Müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için evinizin dekorunu değiştirmeden, ısı kaybını önleyen sandviç panelleri şeffaf yada renkli cam kaplamaları ve kendi iç tasarımlarının mükemmel olmasını isteyen ortaklarımız için yüksek güvenlik komponentleri ile insanların kolay ve rahat kullanabileceği, yukarı ve aşağı dikey hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışıyoruz. Özel tasarımlarımız ile isteğe bağlı binlerce renk seçenekleri pvc, halı veya ahşap tabanı ve tümleşik brail alfabeli buton takımı ile cam kaplamaları yapılarınızın aksesuarlarına uyum sağlar. Soft çizgileri kullanım kolaylığı pratik montajı ve minimum inşaat masrafı ile en ekonomik asansör modelidir.

Online Teklif Al

GL400 Vida Milli Engelli Platformu

Yüksek konfor ve üst düzeyde güvenlik standartları ile üretilen Kapalı engelli asansörleri kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksektir..

HİDROLİK ENGELLİ ASANSÖRÜ

SONSUZ VİDALI POMPALAR VE ÇİFT HIZLI BLAİN HİDROLİK ÜNİTE

GL400 WHEELCHAIR LIFT

Devas ve ekibi, ülkemizdeki engelli erişim uygulamalarını arttırmak için çok değerli bir üretici olmuştur. İşbirliğine dayalı yaklaşımlardan en iyi engelli asansör modellerinin uygulanmasına kadar üretim montaj ve servis ekibi, ürünlerimiz için arge ve ürge sonuçlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak amacıyla tecrübeli ve deneyimli profesyonellerden oluşan proje uzmanlarımız sizlerle olumlu ilişkiler kurar. Devas ile çalışmak harika ve bir çok bölgede yetkili servislerimiz ile tüm engel oluşturan faktörleri ortadan kaldırmaya devam ediyoruz.

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Hidrolik Engelli Asansörü

Hızlı ve kolay tasarlanıp üretilen Devas Ev tipi asansör çözümlerimiz sizin ve ailenizin yıllarca keyifle kullanacağı güzel bir asansördür..

DIŞ MEKAN ENGELLİ ASANSÖRÜ    BİNA DIŞI ASANSÖR SİSTEMLERİ, GL400

GELİŞTİRİLMİŞ KOVAN SİSTEMİ VE VİBRASYON EMİCİ KOMPONENTLERİ İLE KESİNTİSİZ BİR HİZMET SUNAR

MANÜEL KURTARMA    EMERGENCY     OVERLOAD   İKİLİ HABERLEŞME 

UPS İLE OTOMATİK & MANÜEL KURTARMA SİSTEMİ

EV İÇİ ASANSÖR SİSTEMLERİ

KAPALI TİP ENGELLİ ASANSÖRÜ

İÇ MEKAN ASANSÖR

ENGELLİ PLATFORM ASANSÖRÜ

DIŞ MEKAN ASANSÖR

VİDALI ENGELLİ ASANSÖRÜ

ENGELLİ ASANSÖRÜ ÖLÇÜLERİ

KAPALI ENGELLİ ASANSÖRÜ DWG